« بازگشت

اعلام نتیجه قرعه کشی مهمانسراهای تهاتری دانشگاه و مرحله تکمیل ظرفیت (دوم)

اعلام نتیجه قرعه کشی مهمانسراهای تهاتری دانشگاه و مرحله تکمیل ظرفیت (دوم)


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

با عنایت به انجام قرعه کشی برای استفاده از مهمانسراهای دارای قرارداد تهاتر در نوروز 1402 به اطلاع می رساند فایل pdf نتیجه قرعه کشی به پیوست می باشد، خواهشمند است درصورت وجود کد ملی شما در لیست مذکور، حداکثر تا 10 اسفند 1401 نسبت به پرداخت هزینه مهمانسرا (1.500.000ریال) از طریق درگاه پرداخت درآمدها اقدام فرمایید.    

راهنمای واریز هزینه استفاده از مهمانسرا

-دریافت معرفی نامه از اداره رفاه از تاریخ 11 اسفند میسر می باشد  

-در صورت انصراف، همکاران نمی توانند نوبت خود را به شخص دیگری واگذار نمایند و نفر جایگزین با توجه به اولویت ثبت درخواست، توسط اداره رفاه مشخص می گردد. ضمناً در صورتیکه از مهمانسرای رزرو شده استفاده نگردد علاوه بر عدم استرداد هزینه، همکار از یک نوبت ثبت نام در دوره بعدی محروم خواهد ماند.

-درصورت واریز هزینه و انصراف، امکان استرداد مبلغ واریزی میسر نمی باشد.

- استفاده از معرفی نامه دیگران مجاز نبوده و مراکز اقامتی هیچ مسئولیتی در خصوص پذیرش این افراد ندارند. همچنین با عنایت به اینکه نام متقاضی و تعداد همراهان ایشان در معرفی نامه ثبت می شود، لذا به جهت محدودیت فضاهای اقامتی از همراه بردن نفرات بیشتر قبل از هماهنگی با مهمانسراهای مقصد جداً خودداری شود. مراکز اقامتی هیچ تعهدی در خصوص پذیرش افراد اضافه نخواهند داشت.

دانلود فایل pdf نتیجه قرعه کشی

 

ضمنا نتیجه مرحله تکمیل ظرفیت مهمانسراهای تهاتری در فایل زیر قابل دریافت است:

فایل pdf نتیجه قرعه کشی مرحله تکمیلی

 

همچنین تعدادی ظرفیت خالی از مهمانسراهای نوروزی باقی مانده است که همکاران گرامی می توانند از طریق لینک ذیل نسبت به ثبت نام اقدام فرمایند. ( در صورت درخواست بیش از ظرفیت قرعه کشی انجام می پذیرد).

 

مهمانسرای طرف قرارداد با دانشگاه بوعلی سینا